O JUG Poznań

Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java (Poznań JUG) działa od 2004 roku, jest tym samym jedną z najstarszych i największych tego typu grup w Polsce. W spotkaniach Poznań JUG uczestniczą zarówno studenci, nauczyciele akademiccy, doświadczeni programiści i architekci z wieloletnim doświadczeniem. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Działania te są w praktyce realizowane poprzez organizowanie darmowych seminariów technicznych, które każdorazowo gromadzą od 20 do 30 entuzjastów technologii powiązanych z językiem Java. Ponadto w latach 2007-2011 w wyniku działań Poznań JUG zorganizowano szereg warsztatów i konferencji. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) i stowarzyszeniem GiK międzynarodowa konferencja GeeCON (http://geecon.org), która to jest największym międzynarodowym wydarzeniem tego typu w tej części Europy.

Działania Poznań JUG od strony formalnej koordynuje stowarzyszenie Poznańska Grupa Użytkowników Języka Javatm.

Władze Stowarzyszenia

Stowarzyszenie posiada osobowość prawną (NIP: 783 166 79 57, KRS: 0000196421, REGON: 300288919) i działa na podstawie Ustawy o Stowarzyszeniach oraz statutu. Aktualnie (od 2010/04/08) Władze Stowarzyszenia stanowią:

Zarząd

  • Łukasz Stachowiak (prezes) lukasz.stachowiak (at) geecon.org
  • Szymon Pietrzak (skarbnik) funginpl (at) gmail.com
  • Bartosz Michalik (sekretarz)

Komisja Rewizyjna

  • Katarzyna Bylec
  • Bartosz Walter
  • Adam Dudczak

Jak zostać Członkiem Stowarzyszenia?

  1. Przeczytaj uważnie Statut Stowarzyszenia, w szczególności Rozdział III. Zwróć uwagę na obowiązki Członka Stowarzyszenia.
  2. Skontaktuj się ze co najmniej dwoma znanymi Tobie Członkami Stowarzyszenia, w celu uzyskania ich rekomendacji. Jeżeli nie wiesz, z kim mógłbyś się skontaktować w tej sprawie – daj nam znać.

Dane kontaktowe

Bezpośredni kontakt ze Stowarzyszeniem możliwy jest poprzez formularz kontaktowy. Możesz również użyć otwartej listy dyskusyjnej Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Poznańska Grupa Użytkowników języka Java
Noskowskiego 12/14
67-704 Poznań

Numer konta bankowego: 09 2130 0004 2001 0556 9439 0001

Dodatkowe informacje

Autorem logo poznańskiego JUGa jest Marcin Ignac.

Share
Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, by móc komentować. Zaloguj się »

Google+