Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (12.01.2015) o godzinie 18:00 w w siedzibie Cognifide (ul. Murawa 12-18). Będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji Tomasza Dziurko, który przedstawi temat „Brzydka Pani od HR radzi, czyli 1011 błędów, które popełniają programiści”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny zarejestrować się tutaj.

O czym będzie mowa? Poniżej kilka słów o temacie:

Rekrutacje wyglądają różnie, Ale finalnie po ładnych paniach od HR-u i tak spotkasz się z programistami. Ich nie interesuje jakim byłbyś zwierzęciem czy odpowiedź na pytanie “Jaka jest Twoja największa wada?”, gdzie na pewno w 100% szczerze opowiesz o swoim nałogowym graniu w World of Tanks w godzinach pracy czy uzależnieniu od Facebooka. Programista zainteresowany jest dwoma rzeczami:

1. czy da się z tobą pracować w jednym zespole
2. i czy kod, który wyprodukujesz nadaje się do czegokolwiek.

W tej prezentacji pokażę jak niektóre błędy z CV i przebiegu rekrutacji są zadziwiająco podobne do błędów jakie popełniamy kodując.. Jak te błędy wpływają na postrzeganie kandydata przez programistę – rekrutera. I jak ich wyeliminowanie może umożliwić Ci dostanie pracy w wymarzonej firmie.

Tomasz Dziurko – Programista od prawie 7 lat, pracował w korporacji, startupie za unijną dotację, a nawet sklepie z bielizną. Od 4 lat zdalnie buduję potęgę SoftwareMill jako programista i CEO, a czasem jako specjalista od rekrutacji.
Fan Apache Wicket oraz Spocka. Typ “działacza”, pisze bloga, organizował dwie edycje Confitury, jedną Warsjawę, był w radzie programowej 4Developers, kieruje GeeCON Trainem i udziela się jako jeden z liderów Warszawskiego JUG-a.
Aktualnie, w ramach wychodzenia z comfort-zone, początkujący i przerażony prelegent :)

ZAREJESTRUJ SIĘ


Share

Komentarze zablokowane.

Google+