Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (8.12.2015) o godzinie 18:00 w siedzibie Allegro (ul.Grunwaldzka 182, sala 02). Będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji Tomasza Adamskiego, który przedstawi temat „What’s new in WildFly?”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny zarejestrować się tutaj.

O czym będzie mowa? Poniżej kilka słów o temacie:

WildFly to wersja community serwera aplikacji Java EE rozwijanego przez Red Hat, w której za cel stawiamy sobie szybki rozwój i wprowadzanie innowacji oczekiwanych przez użytkowników. W mojej prezentacji przedstawię nowe funkcjonalności, które wprowadziliśmy w wydaniach 9 i 10. Wśród omawianych tematów znajdą się: integracja kodu JavaScript po stronie serwera z komponentami JavaEE za pomocą projektu undertow.js, protokół http/2 i jego konfiguracja w serwerze, wildfly-swarm, funkcja suspend, operacje migracji systemów legacy, singleton deployments, użycie instancji serwera jako load balancer oparty o bibliotekę mod_cluster, korzystanie z CLI w trybie offline. Dodatkowo zarysuję ostatnie zmiany w wewnętrznej implementacji serwera: wyodrębnienie projektu wildfly-core i stworzenie narzędzi pozwalających na budowę dystrubucji serwera na jego bazie, funkcjonalność capabilities and requirements, zastąpienie biblioteki HornetQ biblioteką ArtemisMQ oraz biblioteki JacORB biblioteką OpenJDK.

Tomasz Adamski – jest programistą pracującym w Red Hat, w zespole JBoss EAP/WildFly. Przed dołączeniem do Red Hata pracował jako programista Java tworząc systemy dla firm z sektora finansowego.

ZAREJESTRUJ SIĘ˜


Share

Komentarze zablokowane.

Google+