Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się w najbliższy wtorek (11.02.2014) o godzinie 18:00 w Przestrzeni Współpracy ZOO (ul. Zwierzyniecka 20, IIp.). Na spotkaniu wysłuchamy prezentacji Jarka Szczepankiewicza pt. „Zarządzanie zmianami w bazach danych za pomocą Liquibase”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny zarejestrować się tutaj.

Krótkie streszczenie nadesłane przez Jarka:

Prezentacja skupi się wokół typowych zadań związanych z zarządzaniem zmianami w bazach danych odpowiadających zmianom funkcjonalnym aplikacji. Na podstawie praktycznych przykładów z użyciem narzędzia Liquibase zostanie pokazane kilka typowych scenariuszy oraz jak można zwiększyć kontrolę i zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędów w projektach korzystających z RDBMS. Zostaną omówione także dobre praktyki towarzyszące korzystaniu z narzędzia Liquibase.

Jarek Szczepankiewicz Programista od kilku lat skupiający się na rozwiązaniach ze świata Javy. Zainteresowany automatyzacją i udoskonalaniem procesów rozwoju oprogramowania oraz nadążaniem za rozwojem platformy JVM.

UWAGA – wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosowane zostaną ciekawe (elektroniczne;) nagrody od sponsora spotkania firmy Rule Financial!

RuleFinancialLogo

Zapraszamy!

Share

Komentarze zablokowane.

Google+