Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się w najbliższy wtorek (11.12.2012) o godzinie 18:00 w siedzibie Cognifide (ul. Murawa 12-18). Dominik Zalewski poprowadzi prezentację pt. „Mało oczywiste własności Google Web Toolkit”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny się zarejestrować tutaj

Dominik przygotował dokument z informacjami na temat tego o czym będzie mówić. Można zapoznać się tutaj
Tradycyjne streszczenie:

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób nie ucząc się Javascript’u, pisać aplikację na przeglądarki pozostając w świecie Javy? Trzy lata temu zacząłem zadawać sobie to właśnie pytanie. Zaprowadziło mnie ono do Google Web Toolkit. W trakcie tej prezentacji postaram się zaprezentować własności GWT, które nie są takie popularne, ale okazały się być bardzo pomocne podczas pisania kodu dla moich klientów.

Dominik rozpoczął swoją karierę w 2001 pracując przy projekcie zdalnego nauczania opartym o technologię J2EE. Po ukończeniu swoich studiów magisterskich w dziedzinie informatyka, zatrudnił się jako programista ABAP. Założenie przedsiębiorstwa mając za sobą tak różnorodny bagaż doświadczeń, nie było aż tak trudne. Jego wrodzona ciekawość pozwoliła mu uzyskać tytuł doktora, znajdując powiązanie pomiędzy aplikacją na systemy SAP oraz kombinatoryką, którą zajmował się na uniwersytecie. Dominik jest również bardzo aktywny w organizacjach typu non-profit, takich jak COMMON oraz CEAC (Common Europe Advisory Council), gdzie można go często znaleźć jako prelegenta podczas konferencji. Nie porzucił on też relacji ze swoją macierzystą uczelnią, gdzie często prowadzi gościnne wykłady na studiach magisterskich.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+