Kolejne 4Developers odbędzie się 18 kwietnia 2012 w Poznaniu. Organizatorzy zapraszają na kilkadziesiąt wykładów w ramach pięciu równoległych sesji poświęconych technologiom i problemom spotykanym w nowoczesnych firmach zajmujących się produkcją oprogramowania.

Zagadnienia poruszane na 4Developers obejmują: programowanie w Javie, PHP, aplikacje mobilne, tworzenie wydajnych i skalowalnych serwisów, cloud computing, zarządzanie projektami informatycznymi i wiele innych związanych z tworzeniem oprogramowania.Gośćmi konferencji będą najlepsi specjaliści z Polski i zagranicy.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie, w tym roku dodana zostanie nowa ścieżka, której tematem przewodnim będzie craftsmanship, dobre praktyki, efektywna nauka oraz wszystko co może zainteresować programistę i nie ogranicza się do jednego języka programowania. Konkurs polega na wymyśleniu nazwy dla tej nowej ścieżki. Propozycje można wysyłać na adres marek.nowak (at) proidea.org.pl do 13 lutego do godz. 18:00. Do wygrania koszulka 4Developers 2012!

Share

Komentarze zablokowane.

Google+