Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (8.11.2011) o godzinie 18:00 w siedzibie Cognifide (ul. Murawa 12-18). Adam Dudczak poprowadzi prezentację pt. „Praktyczne wprowadzenie do Arquilliana”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny się zarejestrować tutaj.

Oto streszczenie dostarczone przez Adama:

„Na początku z 5 slajdów o tym czym/do czego jest Arquillian. Potem kodowanie na żywca – będą stacktrace’y, będzie mięcho. Planuje przejść od tworzenia prostego testu dla bean’a CDI osadzanego na Glassfishu Emb. z zapisem do bazy danych, przez testy EJB z zależnościami do zewnętrznych bibliotek, dalej przenieść to na prawdziwy serwer aplikacyjny (pełny Glassfish). Do tego trochę okraski w postaci krótkiego pokazu JSFUnita i/lub Selenium. Może uda się jeszcze jakieś niespodzianki przedstawić.”

Adam Dudczak – (twitter: @maneo) analityk systemów komputerowych w PCSS, od 2004 związany z programowaniem w języku Java. Czasem pisuje na blogu, prywatnie mąż, ojciec, autor wielu kiepskich żartów.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+