Jak pewnie zauważyliście na stronce pojawiły się banery mobilization.pl i tegorocznej edycji Java Developer Days. Ale, ale – oprócz tych konferencji, wielkimi krokami zbliża się również kolejna edycja poznańskiego Eclipse Democamp’u.

Mobilization już w najbliższy weekend! Wygląda na to, że do wagonów podstawionych przez łódzkiego JUGa wsiadł już komplet rekrutów. Trzymamy kciuki i życzymy wszystkim dobrej zabawy ;-).

Druga z konferencji, którą chcieliśmy Wam polecić to JDD. Jakiś czas temu na stronach pojawiła się agenda, warto się jej przyjrzeć bo wygląda naprawdę ciekawie. Organizatorzy przewidzieli specjalne zniżki dla jugowiczów – więcej informacji na naszej liście dyskusyjnej.

Jeżeli jednak spędzasz jesień w Poznaniu ;-), musisz koniecznie wpaść na dziewiątą (!!) edycję Eclipse Democampu. Organizatorzy (Poznań IBM Eclipse Support Center i Poznań JUG) intensywnie szukają prelegentów, którzy chcieliby się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem technologii związanych z Eclipse. Propozycje wystąpień można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+