Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (4.10.2011) o godzinie 18:00 w ZOO poznańskiej przestrzeni co-workingowej (ul. Zwierzyniecka 20, II piętro). Paweł Lipiński poprowadzi prezentację pt. „Agile Transformation in a nutshell”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny się zarejestrować tutaj.

Oto streszczenie dostarczone przez Pawła:

I Twój zespół może być zwinny – praktyki Agile w korporacji. W trakcie prezentacji opowiem o metodach wprowadzania zwinnych metodyk i praktyk w zespołach. Co zrobić, jeśli myślisz, że twój manager nie jest przekonany do takich pomysłów. Jak to zrobić, żeby jak najszybciej udowodnić mu, że się myli. Jak stosować zwinne procesy, by współpracować z tradycyjnie działającymi zespołami i organizacjami. Co robić, gdy ma się wsparcie managementu, a co gdy nie bardzo można na nie liczyć. Mówiąc krótko: Agile Transformation in a nutshell.

Paweł Lipiński, programista, architekt rozwiązań, coach i trener zwinnych praktyk i procesów. Częsty prelegent na Javowych i Agile’owych konferencjach. Od
ponad 2 lat prowadzi firmę Pragmatists urzeczywistniając i weryfikując to o czym opowiada i czego uczy.

Spotkanie organizowane jest w ramach „Zooctober” fest otwarcia co-workingu ZOO, które odbywa się w dniach 3-6 października. Więcej: http://www.innowacyjni.eu/.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+