Wielu z tych, którzy na nią czekali odeszło już w zaświaty. Innych przyprószyła siwizna i ciężar lat przygiął ich do ziemi. Jeszcze inni zwątpili w ogóle w jej zapowiedziane przyjście. Złośliwi powiadają, że to jedyna premiera bardziej wyczekiwana niż legendarny Duke Nukem Forever. Oto jednak jest, nadeszła – Java 7.

Trudno powiedzieć, czy dzień 7.07.2011 zapisze się w annałach historii, wiemy natomiast jedno JUG Poznań nie przechodzi obok matki-żywicielki obojętnie. Z lekkim opóźnieniem, ale nie mniej hucznie niż pobratymcy z innych JUGów świata pragniemy wspólnie z wami świętować premierę pachnącej jeszcze nowością (oraz krwią i potem twórców) wersji Javy.

Na co możecie liczyć? Omówimy nowości, czyli ‚co kotek ma w środku’, zobaczymy co ‚siódemka’ oznacza w praktyce, podyskutujemy o przyszłości Javy i naszych oczekiwaniach w stosunku do zapowiedzianej na przyszły rok ‚ósemki’. Wypijemy razem piwo, wrzucimy ‚coś na ząb’ i będziemy dobrze się bawić. Nie może was tam zabraknąć! Startujemy 27 lipca 2011 o godzinie 20:00 w Bunuba Cafe przy ulicy Szewskiej w Poznaniu. Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia!

Szczegółowa agenda (ok. 20:00):

  • „What’s new in JDK 7?” – Szymon Pietrzak (slajdy)
  • „A few word about Eclipse and JDK7” – Krzysztof Daniel (materiały dotyczące wsparcia dla Javy 7 w Eclipse)
  • „Java 7 features: slicing, dicing, and poking with a stick” – Dawid Weiss (slajdy)
Share

Komentarze zablokowane.

Google+