Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (8.02.2011) o godzinie 18:00 w siedzibie Cognifide (al. Wielkopolska 4).

Dawid Weiss poprowadzi prezentację pt. „AspectJ: swiss army knife for binary patching, analysis and debugging of Java software. 15 minutes of relatively mild pain and a lifetime of comfort. Yes, this is a long title”.

Jak widać osoby o słabych nerwach powinny raczej zostać w domu i skoncentrować swoje moce poznawcze na kolejnych odcinkach „Klanu”. Osoby które zdecydują się uczestniczyć w spotkaniu powinny się zarejestrować tutaj.

A oto streszczenie nadeslane przez Dawida:

„Aspect oriented programming (AOP) didn’t really catch on with a broader community as a programming paradigm. It does not appeal to me as such either, but I will try to show how AspectJ’s unique features make it an excellent debugging/ runtime analysis tool. With very little knowledge one gains a very powerful and fast tool for various analyses.
This will be a hands-on-code presentation/ demonstration. I assume 30-45 minutes should be enough.”

Dawid Weiss dr inż., asystent w zakładzie Inteligentnych Systemów Wspomagania Decyzji w Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej. Dawid jest programistą, który ma doświadczenie zarówno w projektach naukowych jak i komercyjnych, realizowanych w Javie, ale również w Ruby, Pythonie, Assemblerze czy C# . Jest współtwórcą Carrot2 (http://carrot2.org), narzędzia służącego do grupowania wyników zapytań oraz współzałożycielem firmy Carrot-Search (http://carrot-search.com).

Slajdy dostępne są tutaj, a przykłady tutaj.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+