Zaprzyjaźniony (mogę chyba tak powiedzieć? ;-)) Szczeciński JUG, po roku przerwy organizuje kolejną edycję konferencji Java4People. Impreza odbędzie się 16 kwietnia 2011 w Szczecinie, o szczegółach możecie poczytać na stronie konferencji: http://java4people.com/. W związku z przygotowaniami organizatorzy ogłosili call4papers:

Chcemy zrobić konferencję dotyczącą alternatywnych języków na JVM tj. Scala, Groovy, Clojure, JPython, JRuby, Mirah, itd. Prezentacje mogą składać się z krótkiej prezentacji teoretycznej, a następnie rozbudowanej części prezentującej sam język (całość około 2 godziny z przerwą). Reguły, przykłady, słabe i mocne strony, wszystko co uznasz za interesujące. Tak aby uczestnicy nie czuli, że tylko liznęli wiedzy. Powiązanie z dedykowanym frameworkiem webowym/aplikacyjnym jest miło widziane np.: Scala -> Lift, Groovy -> Grails, Clojure -> Compojure.
Powyższa tematyka jest mile widziana. Oczywiście jeśli masz coś innego ciekawego do zaprezentowania to również napisz do nas na info (at) java4people.com!

Nie ma na co czekać, tylko wysyłać propozycje! Dla poprawienia apetytu – poniżej krótki podsumowujący Java4People 2009.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+