Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Poznań JUG, które odbędzie się we wtorek (23.11.2010) o godzinie 18:00 w siedzibie Cognifide (al. Wielkopolska 4). Mikołaj Grajek poprowadzi prezentacje dotyczącą biblioteki „Grizzly”. Osoby które chcą uczestniczyć w spotkaniu powinny się zarejestrować tutaj.

A oto streszczenie nadeslane przez Mikołaja:

„Jeśli kiedyś zastanawiałeś się czy jest sens pisać protokoły komunikacje za pomocą własnego protokołu binarnego, i jak odbija się to na wydajności… lub podejrzewasz, że spotka cię przyjemność pisania komunikacji sieciowej w NIO: być może to krótkie porównanie pomoże Ci podjąć w przyszłości właściwą decyzje (lub przynajmniej wskaże gdzie jej szukać).”

Mikołaj Grajek – absolwent kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej. Jeden z załozycieli firmy City-Nav odpowiedzialnej za rozwój serwisu jakdojade.pl. Autor ma przyjemność pracować z frameworkiem Grizzly. Ponieważ znalezienie porządnej dokumentacji i dobrze objaśnionych przykładów graniczy z cudem (podobnie jak ponoć uzyskanie odpowiedzi na pytanie zadane na forum jego twórcom) – w przypływie optymizmu postanowił podzielić się swoimi szczęśliwymi doświadczeniami.

Materiały ze spotkania dostępne są tutaj, tutaj i tutaj.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+