Zapraszamy na kolejne spotkanie poznańskiej grupy użytkowników języka Java. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12.10.2009 o godzinie 18:00 w siedzibie Cognifide (Aleje Wielkopolskie 4, Poznań). Dawid Weiss poprowadzi prezentacje pod tytułem „Debugging and Profiling in Java – cześć druga” . Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę o zarejestrowanie się.

Streszczenie:
“Drugie spotkanie z cyklu poświęconego technikom debugowania (czy też analizy) programów w Javie chciałbym poświęcić na omówienie spraw związanych z badaniem zużycia pamięci, tzw. memory-leaków, oraz wpływu GC na efektywność działania programów. Tak jak poprzednio, wykład będzie dość bogato ilustrowany przykładami.”

Dawid Weiss dr inż., adiunkt w zakładzie Inteligentnych Systemów Wspomagania Decyzji w Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej. Dawid jest świetnym programistą, który ma doświadczenie zarówno w projektach naukowych jak i komercyjnych, realizowanych w Javie, ale również w Ruby, Pythonie, Assemblerze czy C# . Jest współtwórcą Carrot2, narzędzia służącego do grupowania wyników zapytań oraz współzałożycielem firmy Carrot-Search.

Materiały z tego spotkania dostępne są tutaj.

Share

Komentarze zablokowane.

Google+