W najbliższy poniedziałek (14.05.2007 r.) koledzy z PCSSowego projektu „Nabór” wygłoszą wystąpienie pod tytułem „Java a średni (?) projekt informatyczny: doświadczenia na przykładzie projektu Nabór„. A dokładniej:
„Celem prezentacji będzie sprowokowanie dyskusji na temat wyzwań związanych z realizacją średniej wielkości systemu informatycznego z użyciem Open Source’owch technologii Javowych. Aby zainicjować dyskusję, opowiemy o naszych doświadczeniach związanych z zarządzaniem konfiguracją, technologiami Hibernate i Tapestry oraz automatycznym testowaniem w projekcie „Nabór”. Warto podkreślić, że prezentacja nie będzie systematycznym omówieniem powyższych technologii, lecz podsumowaniem naszych (dobrych i złych :) ) doświadczeń z nimi.”

Prezentację przygotował zespół w składzie: Krystian Nowak, Bernard Lange, Paweł Dachterski, Paweł Gruszczyński i Stanisław Osiński.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:30 w sali nr 4 budynku PCSS przy ul. Zwierzynieckiej 20 (w Poznaniu).

Materiały ze spotkania dostępne są tutaj.

Share
2 odpowiedzi na “Java a średni (?) projekt informatyczny: doświadczenia na przykładzie projektu Nabór”
  1. tomasz pisze:

    Czy ktoś mógłby nakręcić i opublikować przebieg spotkania? Temat bardzo mnie interesuje, jednak nie mam możliwości przybycia.

  2. Marcin Werla pisze:

    Nikt nie nakręcił niestety. Ale w sekcji materiały (http://www.jug.poznan.pl/?page_id=17) jest już prezentacja.

  3.  
Google+